KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10471594
nr 1047 1594
Etsning
Lennart Olsson, gris, 119/320, ET, signerad, -88, motivet: 13x32
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 20:53:34
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)